Διοίκηση του Ιδρύματος και Σύγκλητος
 

Μπαντέκας Δημήτριος
Πρύτανης του Ιδρύματος

 
Μητρόπουλος Αθανάσιος
Αντιπρύτανης


 
Μαδυτινός Δημήτριος
Αντιπρύτανης

 
Εμμανουλούδης Δημήτριος
Αντιπρύτανης

 
Φλώρου Γιαννούλα
Αντιπρύτανις


Σαράφης Ηλίας
Κοσμήτορας ΣΤΕΦ
 
Θερίου Νικόλαος
Κοσμήτορας ΣΔΟ
 
Μέρου Θεοδώρα
Κοσμήτορας ΣΤΕΓ & ΤΤ&Δ
 
Δημητριάδης Ευστάθιος
Κοσμήτορας ΣΕΥΠ
 


Καργιώτης Ευάγγελος
Πρόεδρος Τμ. Μηχανικών Τεχν. Πετρελαίου & Φ.Α. & Μηχανολόγων Μηχανικών
 
Μαγκαφάς Λυκούργος
Πρόεδρος Τμ. Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
 
Παχίδης Θεόδωρος
Πρόεδρος Τμ. Μηχανικών Πληροφορικής
 
Μαρδύρης Βασίλειος
Πρόεδρος Τμ. Διοίκησης Επιχειρήσεων
 
Νικολαΐδης Μιχαήλ
Πρόεδρος Τμ. Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
 

Παπαδόπουλος Αντώνιος
Πρόεδρος Τμ. Δασοπονίας & Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος
 
Καζιόλας Δημήτριος
Πρόεδρος Τμ. Οινολογίας & Τεχνολογίας Ποτών
 
Στυλιάδης Αθανάσιος
Πρόεδρος Τμ. Αρχιτεκτονικής Τοπίου
 
Δημητριάδης Ευστάθιος
Πρόεδρος Τμ. Νοσηλευτικής

 
Εκπρόσωπος Διοικητικού Προσωπικού
Μέλος
 

Παναγιωτόπουλος Φώτιος
Εκπρόσωπος ΕΔΙΠ
 
Εκπρόσωπος ΕΤΕΠ
Μέλος
 
Εκπρόσωπος Φοιτητών
Μέλος
 
Ακαδημαϊκό Προσωπικό
 

Οικουμενικός Πατριάρχης Βαρθολομαίος
Επίτιμος Καθηγητής
Τμήμα Μηχανικών Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου και Μηχανολόγων Μηχανικών
 

Αποστολίδου Ελένη
Καθηγήτρια
 
Αραμπατζής Ιωάννης
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Βαλσαμίδης Σταύρος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Βασιλειάδης Κωνσταντίνος
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Γεροντίδης Ιωάννης
Καθηγητής
 

Γκούμας Στέφανος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Δελιάς Παύλος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Δερμεντζής Κωνσταντίνος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Δερμεντζόγλου Ιωάννης
Επίκουρος Καθηγητής
 
Δημητριάδης Ευστάθιος
Καθηγητής
 

Εμμανουλούδης Δημήτριος
Καθηγητής
 
Ζαβράκα Δέσποινα
Καθηγήτρια Εφαρμογών
 
Ζαΐμης Γεώργιος
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Θερίου Γεώργιος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Θερίου Νικόλαος
Καθηγητής
 

Καζάνα Βασιλική
Καθηγήτρια
 
Καζιόλας Δημήτριος
Καθηγητής
 
Καλαμπούκα Καλλιόπη
Καθηγήτρια
 
Καμενίδου Ειρήνη
Καθηγήτρια
 
Καμπουρλάζος Βασίλειος
Καθηγητής
 

Καρακουλίδης Κωνσταντίνος
Επίκουρος Καθηγητής
 
Καραμπατζάκης Δημήτριος
Επίκουρος Καθηγητής
 
Καρασαββόγλου Αναστάσιος
Καθηγητής
 
Καργιώτης Ευάγγελος
Καθηγητής
 
Κηπουρός Αναγνώστης
Καθηγητής
 

Κόγια Φωτεινή
Καθηγήτρια Εφαρμογών
 
Κόγιας Παναγώτης
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Κόκκινος Νικόλαος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Κοσμίδης Κοσμάς
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Κωνσταντίνου Μαρία
Καθηγήτρια
 

Λαζαρίδου Αναστασία
Καθηγήτρια Εφαρμογών
 
Λιόρδος Βασίλειος
Επίκουρος Καθηγητής
 
Μαγκαφάς Λυκούργος
Καθηγητής
 
Μαδυτινός Δημήτριος
Καθηγητής
 
Μάμαλης Σπυρίδων
Αναπληρωτής Καθηγητής
 

Μανδήλας Αθανάσιος
Καθηγητής
 
Μαρδύρης Βασίλειος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Μαρμάνης Δημήτριος
Επίκουρος Καθηγητής
 
Μέρου Θεοδώρα
Καθηγήτρια
 
Μητκίδου Σοφία
Καθηγήτρια
 

Μητρόπουλος Αθανάσιος
Καθηγητής
 
Μιχαήλ Ανέστης
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Μπακαλούδης Δημήτριος
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Μπαντέκας Δημήτριος
Καθηγητής
 
Μπορμπότση Χρυσάνθη
Καθηγήτρια Εφαρμογών
 
 

Μωυσιάδης Ελευθέριος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Νικολαΐδης Μιχαήλ
Καθηγητής
 
Παναγιωτίδης Θεολόγος
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Παπαδημητρίου Στέργιος
Καθηγητής
 
Παπαδόπουλος Αντώνιος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 

Παπαδοπούλου Μαρία
Καθηγήτρια Εφαρμογών
 
Παπαδοπούλου Παναγιώτα
Επίκουρη Καθηγήτρια
 
Παπακώστας Γεώργιος
Καθηγητής
 
Παχίδης Θεόδωρος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Περδίκη Φωτεινή
Καθηγήτρια Εφαρμογών
 

Πιπιλιαγκόπουλος Μιχαήλ
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Πογαρίδης Δημήτριος
Καθηγητής
 
Ποτόλιας Κωνσταντίνος
Επίκουρος Καθηγητής
 
Ράντος Κωνσταντίνος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Ραυτογιάννης Ιωάννης
Καθηγητής
 

Σαράφης Ηλίας
Καθηγητής
 
Σεχίδης Λάζαρος
Αναπληρωτής Καθηγητής
 
Σπανός Θωμάς
Καθηγητής
 
Στυλιάδης Αθανάσιος
Καθηγητής
 
Τάκος Ιωάννης
Καθηγητής
 

Ταρχανίδης Κωνσταντίνος
Καθηγητής
 
Τσακατάρας Γεώργιος
Καθηγητής Εφαρμογών
 
Τσιάντος Βασιλειος
Καθηγητής
 
Τσινάκος Αύγουστος
Καθηγητής
 
Τσιριγώτης Γεώργιος
Καθηγητής
 

Τσοκτουρίδου Κωνσταντίνα
Καθηγήτρια Εφαρμογών
 
Φαντίδης Ιάκωβος
Επίκουρος Καθηγητής
 
Φλώρου Γιαννούλα
Καθηγήτρια
 
Χανιάς Μιχαήλ
Επίκουρος Καθηγητής
 
Χατζής Βασίλειος
Καθηγητής
 

Χριστοδούλου Δημήτριος
Καθηγητής
 
Ομότιμοι Καθηγητές
 

Αβτζής Νικόλαος, ΣΤΕΓ
 
Αλεβίζος Θεόδωρος, ΣΤΕΦ
 
Ελευθεριάδης Νικόλαος, ΣΤΕΓ
 
Κυραναστάσης Γεώργιος, ΣΤΕΦ
 
Λαζαρίδου Μάρθα, ΣΤΕΓ
 

Μερτζιανίδης Κωνσταντίνος, ΣΤΕΦ
 
Μπόγλου Αναστάσιος, ΣΤΕΦ
 
Πυραλεμίδου Άννα, ΣΔΟ
 
Σωτηρόπουλος Φίλιππος, ΣΤΕΦ
 
Τερζίδης Κωνσταντίνος, ΣΔΟ
 

Χριστοφορίδης Αχιλλέας, ΣΤΕΦ
 
Επιστημονικοί και Εργαστηριακοί Συνεργάτες
 

Αρβανίτη Φωτεινή, Τμήμα Νοσηλευτικής (arvanitifoteini@yahoo.gr)

Βαρσάμης Γεώργιος, Τμήμα Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (gevarsamis@gmail.com)

Βαφειάδης Κωνσταντίνος, Τμήμα Νοσηλευτικής (vafiadisko@yahoo.gr)

Βεντούρη Σαραντόυλα, Τμήμα Νοσηλευτικής (tventouri@gmail.com)

Βροχίδου Ελένη, Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής (evrochid@gmail.com)

Γκουτζιβελάκης Αθανάσιος, Τμήμα Νοσηλευτικής (agoutz@gmail.com)

Δρελιώζη Βασιλική, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (dtlawpha@otenet.gr)

Ελευθεριάδης Αλέξανδρος, Τμήμα Αρχιτεκτονικής Τοπίου (aleos4@yahoo.gr)

Ζησιμόπουλος Αθανάσιος, Τμήμα Νοσηλευτικής (azisimop@med.duth.gr)

Ζουμπουλίδης Βασίλειος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (vzumpu@teikav.edu.gr)

Ιορδάνου Γρηγόριος, Τμήμα Μηχανικών Πετρελαίου και Μηχανολόγων Μηχανικών (greor@msn.com)

Καραμπατέα Αικατερίνη, Τμήμα Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (katerina_karampatea@yahoo.gr)

Καραπατζάκ Ελευθέριος, Τμήμα Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (ekarapatzak@gmail.com)

Καρατσιόρας Δημήτριος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (karats@otenet.gr)

Καρρά Θεοδώρα, Τμήμα Νοσηλευτικής (dwrakarra@yahoo.gr)

Κοντάκος Σταύρος, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (stkontakos@yahoo.gr)

Κουμαρίδου Δέσποινα, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (koumaridoud@yahoo.gr)

Κουρτίδης Δημήτριος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (kourtidis1@gmail.com)

Κύζας Γεώργιος, Τμήμα Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (georgekyzas@gmail.com)

Κυριακού Βασιλική, Τμήμα Αρχιτεκτονικής Τοπίου (v_kiriakou@hotmail.com)

Κωνσταντινίδου Ελισάβετ, Τμήμα Αρχιτεκτονικής Τοπίου (elizcons@hotmail.com)

Λεμονάκης Νικόλαος, Τμήμα Νοσηλευτικής (nikolaoslemonakis@gmail.com)

Μαλκίδης Θεοφάνης, Τμήμα Νοσηλευτικής (malkidis@gmail.com)

Μελετιάδης Αλέξανδρος, Τμήμα Νοσηλευτικής (alexandrosmeletiadis@gmail.com)

Μήττας Νικόλαος, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (nmittas@csd.auth.gr)

Μπακαλίδης Δημήτριος, Τμήμα Νοσηλευτικής (mpakalidis@yahoo.com)

Μπουλούμπαση Ελισάβετ, Τμήμα Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (bouloumpasi@gmail.com)

Μυτακίδης Στέφανος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

Νικολάου Ευστράτιος, Τμήμα Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (snikolaou@elog.gr)

Νικολαρόπουλος Ευάγγελος, Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής (enikolaropoulos@aol.com)

Ξόφης Παντελεήμων, Τμήμα Αρχιτεκτονικής Τοπίου (xofis@yahoo.com)

Παναγιωτίδου Ελευθερία, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (elefthpan@hotmail.com)

Παπαδήμου Σοφία, Τμήμα Νοσηλευτικής

Παπαναστασίου Χρήστος, Τμήμα Αρχιτεκτονικής Τοπίου (xpapan@gmail.com)

Παπανδρούδης Ανδρέας, Τμήμα Νοσηλευτικής (papandroudis-24@ath.forthnet.gr)

Παπαπαναγιώτου Κωνσταντίνος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (costas65@otenet.gr)

Παππάς Δημοσθένης, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

Παρχαρίδης Βασίλειος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (bparhar@otenet.gr)

Πασχαλίδης Αθανάσιος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (sakis00@otenet.gr)

Πετασάκης Ιωάννης, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (jpetasakis@hotmail.com)

Πετρίδης Κωνσταντίνος, Τμήμα Οινολογίας και Τεχνολογίας Ποτών (petridis_kos@hotmail.com)

Ράπτης Δημήτριος, Τμήμα Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (d_rapt@yahoo.gr)

Σαρηγιαννίδης Λάζαρος, Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων (lasarig@gmail.com)

Σιδερίδου Ελένη, Τμήμα Αρχιτεκτονικής Τοπίου (orlena_84@yahoo.gr)

Σιμιτσής Γεώργιος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (g_simitsis@yahoo.com)

Σκουπάς Κωνσταντίνος, Τμήμα Νοσηλευτικής (skoupk@gmail.com)

Σταματίου Χρήστος, Τμήμα Δασοπονίας και Διαχείρισης Φυσικού Περιβάλλοντος (stamatioy@gmail.com)

Τρεβεζά Ντόρα, Τμήμα Νοσηλευτικής (escape.frame.dot@gmail.com)

Τσελεγγίδου Ελισάβετ, Τμήμα Νοσηλευτικής

Τσιαφούλης Αθανάσιος, Τμήμα Νοσηλευτικής (tsiafoulis@did-hosp.gr)

Τσιγάλου Χριστίνα, Τμήμα Νοσηλευτικής (xtsigalou@yahoo.gr)

Τσιρώζη Μαρία, Τμήμα Νοσηλευτικής (mariwn@yahoo.gr)

Τσισινού Αικατερίνη, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Anni_kat@otenet.gr)

Τσουργιάννης Λάμπρος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (tgiannis@otenet.gr)

Χαρανά Αικατερίνη, Τμήμα Νοσηλευτικής (katerinaharana@yahoo.gr)

Χατζημιχαηλίδης Ανέστης, Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής (hatz_ane@hol.gr)

Χρυσομάλλης Αθανάσιος, Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (xrisomalis@gmail.com)

ΕΔΙΠ, ΕΤΕΠ και Τεχνικοί Εργαστηρίων
 

Αϊτσίδης Χαράλαμπος
ΕΤΕΠ
 
Ανδρεάδου Ελισάβετ
ΕΤΕΠ
 
Αχτσιόγλου Κυριακή
ΕΤΕΠ
 
Βάτκαλης Ιωάννης
ΕΤΕΠ
 
Βιδάκης Κωσταντίνος
ΕΤΕΠ
 

Βυθούλκας Γεώργιος
ΕΤΕΠ
 
Γιάκι Αλέξανδρος
ΕΤΕΠ
 
Καζόλης Δημήτριος
ΕΤΕΠ
 
Καρακώστα Κοκκώνη
ΕΤΕΠ
 
Καρκαλάκης Ιωάννης
Τεχνικός Εργαστηρίου
 

Λαζαρίδης Τριαντάφυλλος
Τεχνικός Εργαστηρίου
 
Λαζίδης Γεώργιος
ΕΤΕΠ
 
Μαγκαφά Αικατερίνη
Τεχνικός Εργαστηρίου
 
Μανιός Μιχαήλ
ΕΤΕΠ
 
Μητρούσης Ιωάννης
ΕΤΕΠ
 

Μίζας Χαρίλαος
ΕΤΕΠ
 
Μουτζούρογλου Αγνή
ΕΤΕΠ
 
Μπόμπης Γεώργιος
ΕΤΕΠ
 
Μπρούσας Νικόλαος
ΕΔΙΠ
 
Ντουχανιάρη Ειρήνη
ΕΤΕΠ
 

Παναγιωτίδου Μάρθα
ΕΤΕΠ
 
Παναγιωτόπουλος Φώτιος
ΕΔΙΠ
 
Παράσογλου Τύχων
ΕΤΕΠ
 
Πασσαλίδου Όλγα
ΕΤΕΠ
 
Πολύζου Ευαγγελία
ΕΔΙΠ
 

Σωτηροπούλου Καλλιόπη
ΕΤΕΠ
 
Τραμαντζάς Κωνσταντίνος
ΕΤΕΠ
 
Τραντάκη Αναστασία
Τεχνικός Εργαστηρίου
 
Τσουκαλάς Βασίλειος
ΕΤΕΠ
 
Φέρελης Βασίλειος
Τεχνικός Εργαστηρίου
 

Φουρκαλίδης Χαράλαμπος
ΕΤΕΠ
 
Φούρναρη Νικολέτα
ΕΤΕΠ
 
Διοικητικό Προσωπικό
 

Αθανασιάδου Χρυσούλα
 
Αποστολίδου Όλγα
 
Βεργοπούλου Όλγα
 
Γενετίδης Αθανάσιος
 
Γεωργιάδου Βασιλική
 

Γεωργιάδου Φωτεινή
 
Γρηγοριάδου Παναγιώτα
 
Δημογέροντα Σοφία
 
Δήμογλου Παναγιώτα
 
Ζαχαριάδου Μαρία
 

Ζέρβα Βασιλική
 
Ίκα Δέσποινα
 
Ιωαννίδου Ελισάβετ
 
Καραθάνου Ερατώ
 
Καρακατσάνη Ασημένια
 

Κιούρτης Νικόλαος
 
Κρίκη Απολλωνία
 
Κυριακίδου Χριστίνα
 
Λασκαρίδης Γεώργιος
 
Λελάτσιου Ελένη
 

Κασαστογιάννης Άγγελος
 
Κατσώνης Δημήτριος
 
Μαραγκού Φιλιώ
 
Μαραντίδου Κωνσταντινιά
 
Μπάτζιου Κωνσταντίνα
 

Μπόζιου Μάρθα
 
Μυτακίδης Στέφανος
 
Νικολάου Αθανασία
 
Νταλάκου Σουλτάνα
 
Ντούμπα Μεμέτ
 

Παπαγεωργίου Ευφροσύνη
 
Παπαδοπούλου Παναγιώτα
 
Παπαδοπούλου Χαρίκλεια
 
Παπάντσιου Όλγα
 
Παππάς Δημοσθένης
 

Παρασχιάκος Θεόδωρος
 
Παυλίδου Σοφία
 
Σαββίδου Χρυσή
 
Σαρηγιάννη Ειρήνη
 
Σέντρου Νικολέτα
 

Σουκάντου Διαμαντούλα
 
Σουτλόγλου Αθανασία
 
Σταματιάδης Ιωάννης
 
Τοκουσμπαλίδου Ελένη
 
Τοπτσή Θεοφιλίτσα
 

Χατζησταμάτης Σταμάτης
 
Χριστοφορίδης Σοφοκλής
 
Χρυσοχόου Κωνσταντίνος

EMATTECH

2510462177

2510462177

www.teiemt.gr

info@teiemt.gr

DEPT OF INFORMATICS

2510462375

2510462375

noc.teikav.edu.gr

noc@teiemt.gr

CAREER OFFICE

2510462204

2510462205

career.teikav.edu.gr

gd@teiemt.gr

TRAINEESHIP OFFICE

2510462151

2510462352

work.teikav.edu.gr

ekouloura@teiemt.gr

Copyright © 2015 - 2016 EMaTTech | Website development by CloudMate